Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca fen aktarımı dâhilin bileğil, aynı zamanda âlem dâhilin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) hasbihâl edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız rastgele biriyle kuruluşlabildiği kadar hatta tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri marifetiyle kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve hasbihâl etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoklukla programlama dilleri kullanılarak yahut apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş icra etmek dâhilin yalnızca nickname (takma ad) cızıktırmak kifayetli olurken kimilarındaysa sohbete çıbanlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek mabeyin façaünü kullanarak yalnızca ovalı, ovalı ve manzaralü, ünlü ve manzaralü kadar tercihe bağlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kesik süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı anlık mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir diğer pop chat yetişek olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir