Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza baki giriş karşılayıcı ve uyma eden biriyseniz, örneğin 2 devir önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çdüzenındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir denetleme de arkadaş, kardeş evet da hesabı uyma eden yakınlarımızdan denetleme katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere uyma ettiği kişileri gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler alelumum kullanıcı adınızı değhizmettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun esaslıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Dikkatli bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde alan meydan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri evet da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar alelumum Instagram angajmansı istediği yürekin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çkaldırmak yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, uymaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişhayır farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Ne Anlayışsız Cebinır?
Instagram hesabı çdüzenınan evet da hacklenen kişiler yürekin ne günah ki çok aşkın teknik bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok aşkın destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diyerek gerçekte farklı kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Prosedür: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değhizmettirin ve çabucak ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Prosedür: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram aritmetik şifreniz değhizmettiğinde veya kullanıcı adınız değhizmettiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çmeydan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değhizmettirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine sakıncasız olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değhizmettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değhizmettiren sen değilsen, hesabını güvene düzen” evet da bazen “değhizmetikliği son düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız amma alelumum saldırganlar e-posta adresini değhizmettirdiği yürekin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir