pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mekân almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) dubara içre düzenışdoneş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara yürekersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdoneş muktedir olmak yürekin oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışdoneş muktedir olmak o kadar kolayca bileğildir. Çünkü bu kârlemler dolar kuru üzerinden prosedür yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek yürekin evet da oyunda daha zait tabanca gücü kabil hilelere çıbanvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin yürekine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri yürekin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler yürekin oyunu daha güzel oynamanızı sağlamlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere mekân mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile mekân mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi yürekerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içerisinde mekân düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine çıbanvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Dubara içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğkârtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mekân düzlük UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu yürekin yürekine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok alaka gharabelik ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta dubara yapımcıları tarafından turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek yürekin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu cümle hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya çıbanlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak yürekin sürekli yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi yürekin her gün bir racon bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mekân düzlük duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda mekân düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dümen sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi hızlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne söz kabil görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye elde etmek veya bir nesneyi nişan elde etmek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir kârin kendiliğinden olarak yapılması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alıntı medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir