pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde bucak almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) mandepsi içinde tuzakışbilgiş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışbilgiş yetişmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışbilgiş yetişmek o kadar emeksiz bileğildir. Çünkü bu davranışlemler dolar kuru üzerinden muamelat gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin evet da oyunda elan ziyade tabanca gücü üzere hilelere servurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu elan elleme oynamanızı katkısızlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere bucak verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile bucak verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içerisinde bucak meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Mandepsi içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğdavranıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde bucak meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nazarıitibar gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte mandepsi gestaltmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere öğretmek bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu model hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin baki yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her dakika bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak meydan duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda bucak meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu düzen sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot hiçbir lafız üzere görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç kullanmak veya bir nesneyi nişan kullanmak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir davranışin kendiliğinden olarak gestaltlması anlamına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ahiz anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir