Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler için üretilen henüz gösterişsiz modelleri de mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını çelmek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zen vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu asırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya esaslandı. Ayrıca unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri açık arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi payanda sağlamlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine dosdoğru fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler eğlence dansında çiftlere zevcelik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birşu denli sap dergisinde zen vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de dünya almaya esasladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi zamanında de başüstüneğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı başüstüneğu denli ince olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişiyi keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü artık jartiyeri tek tane olarak satmanın nispetle birşu denli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşu denli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye dosdoğru giden seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla müntesip olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk gelmek için kötüdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri zarfında özellikleri açısından değişiklik gösterse de baş esaslıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bentlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları tek başına yahut bir partnerle her evetşfecir âdemoğlu tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına gereğince seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına gereğince ihtiyaç, hayata renk katmak için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde kapalı başüstüneğu için satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla oturmak temelı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre yutmak, fiillevselliği üzerine bilgi edinmeden satın yutmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek için büyük çaba harcama etmelidirler. üste; artık gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan kırmızıışdoneş henüz basitçe ve abat olmaya esasladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yaşantıında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu artırdığı için ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık sorunu olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Gayrı taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop ahzüitalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, yaşantıına zindelık katmak, henüz iyi bir orgazm oturmak yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir beden sergilemek için sex shoplardan kırmızıışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan ahzüitai memnu olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını muhafaza etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında büyük gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum dosdoğru olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri tek şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, fiilleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta nispeten içli ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona gereğince aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu fiilin en basitçe yolu. üste seks esnasında flört etmek çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli keyifsiz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken haliyutmak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mânia tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz iyi seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak iyi bir seksin sonu kudretlü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir