Online Okey Sitelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

www.okeydeyim.com.tr, Türkiye’de en çok taşınabilir okey oyna platformlarından biridir. Kullanıcılar, masa oyununa bir şekilde, canlı okey oyunlarına tıkızlabilirler. Belli bir süre süresince en çok puanı toplayan nüfus, oyunu kulaklıır. Bunun yüzı silsile, birçok taşınabilir uygulama da okey oynama olanakı sunmaktadır.

Okeydeyim uygulaması, her evetşfecir insanoğlunun matrakuna gidecek bir görünüme sahiptir. Kaydolmak ve kağşamak ücretsizdir. Bir düzen oynamayı eğlenmek çok uzun sürmez ve rakiplerle online olarak oynama şansı vardır.

 • Sair hangi taşınabilir okey icraatı var?
 • En popüler icraat nelerdir?

Mynet Okey, taşınabilir cihazlarda indirilebilen en popüler takım okey oyunlarından biridir. Seçebileceğiniz birkaç farklı düzen modu bulunmaktadır ve ister arkadaşlarınızla ister gariplarla oynayabilirsiniz. Hem Android hem de IOS cihazlar yürekin mevcuttur.

Okey Plus, neredeyse her okey oyuncusunun hileışkın evetğu bir düzen unvanına sahiptir. Başarılı bir uygulama olan Okey Plus, 4 milyondan çokça in tarafından indirilmiştir. İki seçeneği vardır: normal okey ve dolaşma okey. Hem Android hem de IOS yürekin uyumludur.

Yürütüm İsmi Kullanıcı Yorumları
Okeydeyim 4,6
Mynet Okey 4,2
Okey Plus 4,4

Mobil okey kağşamak daha çok çok henüz amelî ve henüz ucuza orospu oluyor. Kendinizi hazırlayın ve birbirinden sefalı taşınabilir icraat arasında intihap yaparak okey keyfini evetşkocaoğlann!

Canlı Okey Oyna: Turnuvalara Tıkızl, Ödüller Kazan!

Okey, Türk tarımü yürekin son kademe önemli bir düzen haline gelmiştir ve binlerce in tarafından oynanmaktadır. Okey, çoğunlukla hempalarla beraber evde oynanır, fakat online platformlarda da oynanabilmektedir. Bununla beraberinde, salt canlı okey oyna seçeneğine malik olan birçok farklı ortam da mevcuttur. Canlı okey turnuvaları, okey oyuncularının kabiliyetlerini göstermeleri yürekin birinci sınıf bir fırsattır ve aynı zamanda ödüller edinim şansı da sunmaktadır.

Canlı Okey Turnuvalarına Tıkızlın ve Ödüller Kazanın!

 • Okey oyuncuları, canlı okey turnuvalarına binmek yürekin birçok farklı seçeneğe sahiptir. Özellikle, www.okeydeyim.com.tr kadar birçok farklı ortam, canlı okey turnuvaları düzenlemektedir.
 • Bu turnuvalar çoğunlukla belirli bir ücret hakkındalığında düzenlenirken, bazı platformlarda ücretsiz turnuvalar da mevcuttur. Ücretsiz turnuvalar her dönem ödül yürekermese de, ücretsiz deneyim kazanmıştırrmaları açısından faydalıdır.
 • Canlı okey turnuvalarına binmek, okey oyuncularının deneyimlerini ve kabiliyetlerini vüruttirmelerine imkân tanılamar. Hassaten turnuvalarda ödül edinim şansı, insanoğluın bu turnuvalara rağbet göstermelerinin temel nedenlerinden biridir.

Canlı Okey Turnuvalarında çıkmak İçin Püf Noktaları

 1. Canlı okey turnuvalarında sükselı olmanın en çok yollarından biri, okey kağşamak yürekin vacip olan kuralları tam olarak anlamaktır.
 2. Bir öteki önemli faktör ise, okey oyuncularının son kademe sabırlı ve dikkatli olmasıdır. Okey oynarken sabırlı konmak, oyuncuların esaslı hamleleri yapmalarına ve hataları azaltmalarına yardımcı olabilir.
 3. Aynı zamanda, canlı okey turnuvalarına tıkızlmadan önce, okey oyuncuları stratejilerini vüruttirmeli ve öteki oyuncuların hamlelerini henüz çok anlamak yürekin rakipleri çözümleme etmelidirler.

Canlı okey turnuvalarına binmek, okey oyuncularına harika bir deneyim sunar ve aynı zamanda kabiliyetlerini ve stratejilerini vüruttirmelerine de yardımcı evet. Bu nedenle, rastgele bir okey oyuncusu, canlı okey turnuvalarına tıkızlmayı denemeli ve ödülleri edinim şansını yakalamalıdır.

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Okey kağşamak isteyenlerin internete yönelmesiyle beraberinde, online okey oyunlarının popülerliği arttı. Çoğu nüfus, evlerinden çıkmadan okey oynama fırsatını haydi haydi bulabiliyor. Üstelik bazı siteler, ücretsiz bir şekilde okey oynama olanakı sunuyor. Bu makaleda, www.okeydeyim.com.tr kadar birçok online okey platformunu ayyaşfedeceğiz.

www.okeydeyim.com.tr kadar siteler, en müstehap masa oyunlarından biri olan okeyi internet üzerinden oynamanın en amelî yolu haline geldi. Bu sitelerde, taşınabilir telefonlar evet da bilgisayarlar eliyle okey kağşamak mümkün. Farklı okey seçenekleri ve turnuvalar da bulunan. Hassaten, seyahat sırasında evet da beklerken dönem öldürmek yürekin mefkûre bir düzen okey.

 • Okey Club
 • Dubara Salonu
 • Mynet Okey
 • Dubara Gemisi
 • Tamamı Okey

Bu siteler arasında Okey Club, en popüler seçenekler arasında dünya almaktadır. Burada okey oynayarak farklı seviyelerdeki rakiplerle koşunabilirsiniz. Veri koşunmaları, çekilişler kadar etkinlikler de burada düzenleniyor. Hassaten, yeni üyelere ücretsiz okey oynama fırsatı da sunuluyor.

Dubara Salonu ise, düzen oynarken kazanabileceğiniz ödülleri çitndıran bir site olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda burada okey eğitimi ahzetmek da mümkün. Kendi düzen salonunuzu oluşturabilir ve arkadaşlarınızla okey oynayabilirsiniz.

Site Özellikleri Ücretli mi?
Dubara Gemisi Yoldaş canlısı platformı ile dikkat çeker Yararlı
Tamamı Okey Oyunculara çeşitli bonuslar, hediyeler verir Yararlı
Mynet Okey Canlı okey turnuvaları ve yüzlerce düzen seçeneği vardır Oldu (belirli seçeneklerde)

Levha üzerinde görüldüğü üzere; ücretsiz okey oynama siteleri de bulunan olsa da, bazı sitelerin belirli seçenekleri yürekin ücret istem ediyor. Bu nedenle önceden araştırma yapmakta kâr var.

Bu sitelerde okey oynarken, döneminızın çoğunu eğlenerek geçirebilir, aynı zamanda rakiplerinizi yenerek ödüller kazanabilirsiniz. Okeyi seven cümle, bu sitelerde kendi seviyesine oranlı rakipler ile haydi haydi koşunabilir.

Okey Nite Oynanır? Kuralları Ve Püf Noktaları

Okey, Türk tarımünde olabildiğince popüler bir masak oyunu olarak bilinir. Oyunun baz amacı, oyuncuların ellerindeki taşları belli bir düzen süresince dizerek rakiplerine karşı kazanmaktır. Okey nite oynanır, oyunun kuralları ve püf noktaları nelerdir? İşte bütün detaylar.

Okey Oyna: Okey kağşamak yürekin öncelikle bir grup okey taşı ve minimum iki düzenci gerekmektedir. En çokça dört oyuncuyla da düzen oynanabilir. Oyuncular masanın çevresine otururlar ve her birine 14 taş dağıtılır. Geriye artan taşlar üzerine kapalı şekilde bir taş konulur, bu taş “ihtiyat taşı” olarak adlandırılır. Dubara başlar ve her düzenci sırayla taş hileıp elindeki taşlardan istediğini atar.

Okey Taşlarının Dizilimi: Oyuncular ellerindeki taşları toplamda 14 tane seçerek belli bir düzen halinde dizmelidir. Bu düzen, rastgele bir renk evet da rakam üzerine atılan bir okey taşıyla tamamlanabilir. Toplanan taşlar ise www.okeydeyim.com.tr kadar düzen sitelerindeki kadar sıralanır ve öteki oyuncularla savaşım edilir.

 • Okey taşları renklerine için dört farklı grupta toplanır. Bunlar; kırmızı, sarı, mai ve yağız
 • Okey taşları hassaten skorlarının da etkisi şeşnda tutulur ve toplamda 106 tane olan taşlar, her renkte 13 tane skorlı taş ve aralarında joker okeyi skorlan taşlardan oluşur.

Okey Püf Noktaları: Okey oyunu yürekin bazı püf noktaları da mevcuttur. Bunlar;

 1. Bir numara beribenzer taş çahzetmek, henüz çokça hamle şansının olması manaına gelir.
 2. Taşları henüz hızlı dizmek yürekin iki ara bırakarak tahsil tamir etmek.
 3. İlk hemen skorlı taşlar var ise, bu taşları dermek ve nispetle okey taşı bulunamıyorsa bu skorlara için düzen tesis etmek.
Okey Taktikleri Dubara İle İlgili Tüyolar
1. Okey Taşlarınızı Dizme Sırasına Nazaran Düzenleyin Eldeki taşlara odaklanın ve rakiplerin hareketlerini izleyin.
2. Jokera Odaklanın Joker taşlarınızı mümkün evetğunca kullanmaya çhileışarak, rakiplerinizin hareketlerini kısıtlayın.
3. Rakiplerinizi İzleyin Vesair oyuncuların oynayacağı hamleleri öngörerek, izlemsel bir şekilde taşların yerleşimini bünyen.

Okey, neşeli zaman oturmak yürekin olabildiğince mefkûre bir oyundur. Bu nedenle “Okey Nite Oynanır?” kellelıklı makalemızdan yararlanarak, okey oynamaya kellelayabilirsiniz.

online okey oyna
mobil okeye giriş yap

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir