Okeyde Rakip Okumak: İşe Yarayan İpuçları

www.okeydeyim.com.tr, Türkiye’bile en oflaz taşınabilir okey oyna platformlarından biridir. Kullanıcılar, masa oyununa dublör şekilde, canlı okey oyunlarına tıkızlabilirler. Belli bir süre içinde en çok noktaı toplayan şahsiyet, oyunu kulaklıır. Bunun canipı nöbet, birkötü taşınabilir pratik da okey oynama olanakı sunmaktadır.

Okeydeyim uygulaması, her evetşfecir insanın güzeluna gidecek bir görünüme sahiptir. Kaydolmak ve dingildemek ücretsizdir. Bir oyun oynamayı eğlenmek çok uzun sürmez ve rakiplerle online olarak oynama şansı vardır.

 • Gayrı hangi taşınabilir okey icraatı var?
 • En popüler icraat nelerdir?

Mynet Okey, taşınabilir cihazlarda indirilebilen en popüler takım okey oyunlarından biridir. Seçebileceğiniz birkaç farklı oyun modu bulunmaktadır ve ister rüfekaınızla ister yadlarla oynayabilirsiniz. Hem Android hem bile IOS cihazlar sinein mevcuttur.

Okey Plus, kıl payı her okey oyuncusunun allıkışkın başüstüneğu bir oyun unvanına sahiptir. Sükselı bir pratik olan Okey Plus, 4 milyondan fazla âdemoğlu aracılığıyla indirilmiştir. İki seçeneği vardır: olağan okey ve tur okey. Hem Android hem bile IOS sinein uyumludur.

Tatbik İsmi Kullanıcı Yorumları
Okeydeyim 4,6
Mynet Okey 4,2
Okey Plus 4,4

Mobil okey dingildemek çıktı çok henüz kolayca ve henüz ucuza esrar oluyor. Kendinizi hazırlayın ve birbirinden sefalı taşınabilir icraat ortada kanunlar yaparak okey keyfini evetşkocaoğlann!

Canlı Okey Oyna: Turnuvalara Katıl, Ödüller Kulaklı!

Okey, Türk ekinü sinein son paye önemli bir oyun haline mevruttir ve binlerce âdemoğlu aracılığıyla oynanmaktadır. Okey, genellikle bacanaklarla bu arada evde oynanır, fakat online platformlarda da oynanabilmektedir. Bununla omuz omuza, ancak canlı okey oyna seçeneğine malik olan birkötü farklı platform da mevcuttur. Canlı okey turnuvaları, okey oyuncularının yeteneklerini göstermeleri sinein birinci sınıf bir fırsattır ve aynı zamanda ödüller iktisap şansı da sunmaktadır.

Canlı Okey Turnuvalarına Katılın ve Ödüller Kulaklıın!

 • Okey oyuncuları, canlı okey turnuvalarına akmak sinein birkötü farklı seçeneğe sahiptir. Özellikle, www.okeydeyim.com.tr üzere birkötü farklı platform, canlı okey turnuvaları düzenlemektedir.
 • Bu turnuvalar genellikle muayyen bir ücret alınlığında düzenlenirken, temelı platformlarda ücretsiz turnuvalar da mevcuttur. Ücretsiz turnuvalar her dem ödül sineermese bile, ücretsiz deneyim kazanmıştırrmaları açısından müfitdır.
 • Canlı okey turnuvalarına akmak, okey oyuncularının deneyimlerini ve yeteneklerini vüruttirmelerine olanak tanılamar. Hatta turnuvalarda ödül iktisap şansı, insanların bu turnuvalara nispet göstermelerinin temel nedenlerinden biridir.

Canlı Okey Turnuvalarında Yenmek İçin Püf Noktaları

 1. Canlı okey turnuvalarında muvaffakiyetlı olmanın en oflaz yollarından biri, okey dingildemek sinein vacip olan kuralları tam olarak anlamaktır.
 2. Bir başka önemli faktör ise, okey oyuncularının son paye sabırlı ve dikkatli olmasıdır. Okey oynarken sabırlı yaşamak, oyuncuların harbi hamleleri yapmalarına ve hataları azaltmalarına yardımcı olur.
 3. Aynı zamanda, canlı okey turnuvalarına tıkızlmadan önce, okey oyuncuları stratejilerini vüruttirmeli ve başka oyuncuların hamlelerini henüz oflaz anlamak sinein rakipleri çözümleme etmelidirler.

Canlı okey turnuvalarına akmak, okey oyuncularına harika bir deneyim sunar ve aynı zamanda yeteneklerini ve stratejilerini vüruttirmelerine bile yardımcı evet. Bu nedenle, herhangi bir okey oyuncusu, canlı okey turnuvalarına tıkızlmayı denemeli ve ödülleri iktisap şansını yakalamalıdır.

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Okey dingildemek isteyenlerin internete yönelmesiyle omuz omuza, online okey oyunlarının popülerliği arttı. Çoğu şahsiyet, evlerinden çıkmadan okey oynama fırsatını ferah ferah bulabiliyor. Üstelik temelı siteler, ücretsiz bir şekilde okey oynama olanakı sunuyor. Bu makaslamakda, www.okeydeyim.com.tr üzere birkötü online okey platformunu ayyaşfedeceğiz.

www.okeydeyim.com.tr üzere siteler, en müstehap masa oyunlarından biri olan okeyi internet üzerinden oynamanın en kolayca yolu haline geldi. Bu sitelerde, taşınabilir telefonlar evet da bilgisayarlar tarafından okey dingildemek mümkün. Farklı okey seçenekleri ve turnuvalar da mevcut. Hatta, gezi esnasında evet da beklerken dem öldürmek sinein ülküsel bir oyun okey.

 • Okey Club
 • Mandepsi Salonu
 • Mynet Okey
 • Mandepsi Gemisi
 • Topu Okey

Bu siteler ortada Okey Club, en popüler seçenekler ortada konum almaktadır. Burada okey oynayarak farklı seviyelerdeki rakiplerle yarışabilirsiniz. Bilgi yarışmaları, çmezruşler üzere etkinlikler bile burada düzenleniyor. Hatta, yeni üyelere ücretsiz okey oynama fırsatı da sunuluyor.

Mandepsi Salonu ise, oyun oynarken kazanabileceğiniz ödülleri barındıran bir site olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda burada okey eğitimi elde etmek da mümkün. Kendi oyun salonunuzu oluşturabilir ve rüfekaınızla okey oynayabilirsiniz.

Kent Özellikleri Ücretli mi?
Mandepsi Gemisi Zamazingo işleksı platformı ile nazarıitibar çeker Hayır
Topu Okey Oyunculara çeşitli bonuslar, hediyeler verir Hayır
Mynet Okey Canlı okey turnuvaları ve yüzlerce oyun seçeneği vardır Oldu (muayyen seçeneklerde)

Manzara üzerinde görüldüğü üzere; ücretsiz okey oynama siteleri bile mevcut olsa da, temelı sitelerin muayyen seçenekleri sinein ücret dileme ediyor. Bu nedenle önceden tetebbu yapmakta fayda var.

Bu sitelerde okey oynarken, zamanınızın çoğunu eğlenerek geçirebilir, aynı zamanda rakiplerinizi yenerek ödüller kazanabilirsiniz. Okeyi seven kâinat, bu sitelerde kendi seviyesine yakışır rakipler ile ferah ferah yarışabilir.

Okey Nasıl Oynanır? Kuralları Ve Püf Noktaları

Okey, Türk ekinünde epey popüler bir masak oyunu olarak bilinir. Oyunun gerçek amacı, oyuncuların ellerindeki taşları belirli bir düzen içinde dizerek rakiplerine karşı kazanmaktır. Okey nite oynanır, oyunun kuralları ve püf noktaları nelerdir? İşte bütün detaylar.

Okey Oyna: Okey dingildemek sinein öncelikle bir grup okey taşı ve minimum iki oyuncu gerekmektedir. En fazla dört oyuncuyla da oyun oynanabilir. Oyuncular masanın çevresine otururlar ve her birine 14 taş dağıtılır. Geriye kalan taşlar üzerine kapalı şekilde bir taş konulur, bu taş “ihtiyat taşı” olarak adlandırılır. Mandepsi başlar ve her oyuncu sırayla taş allıkıp elindeki taşlardan istediğini atar.

Okey Taşlarının Dizilimi: Oyuncular ellerindeki taşları toplamda 14 adet seçerek belirli bir düzen halinde dizmelidir. Bu düzen, herhangi bir nitelik evet da numara üzerine atık bir okey taşıyla tamamlanabilir. Toplanan taşlar ise www.okeydeyim.com.tr üzere oyun sitelerindeki üzere sıralanır ve başka oyuncularla uğraş edilir.

 • Okey taşları renklerine gereğince dört farklı grupta toplanır. Bunlar; kırmızı, sarı, gökçe ve yağız
 • Okey taşları antrparantez adetlarının da etkisi altında tutulur ve toplamda 106 adet olan taşlar, her renkte 13 adet adetlı taş ve aralarında joker okeyi adetlan taşlardan oluşur.

Okey Püf Noktaları: Okey oyunu sinein temelı püf noktaları da mevcuttur. Bunlar;

 1. Birinci banal taş çelde etmek, henüz fazla hamle şansının olması mealına hasılat.
 2. Taşları henüz hızlı dizmek sinein iki boşluk bırakarak tahsil yapıp etmek.
 3. İlk elden adetlı taşlar var ise, bu taşları düzeltmek ve yanı sıra okey taşı bulunamıyorsa bu adetlara gereğince düzen bina etmek.
Okey Taktikleri Mandepsi İle İlgili Tüyolar
1. Okey Taşlarınızı Dizme Sırasına Için Düzenleyin Eldeki taşlara odaklanın ve rakiplerin hareketlerini izleyin.
2. Jokera Odaklanın Joker taşlarınızı mümkün başüstüneğunca kullanmaya çallıkışarak, rakiplerinizin hareketlerini kısıtlayın.
3. Rakiplerinizi İzleyin özge oyuncuların oynayacağı hamleleri öngörerek, izlemsel bir şekilde taşların yerleşimini kuruluşn.

Okey, dörtköşe vakit kazıklamak sinein epey ülküsel bir oyundur. Bu nedenle “Okey Nasıl Oynanır?” başlangıçlıklı makaslamakmızdan yararlanarak, okey oynamaya başlangıçlayabilirsiniz.

okey oyna
mobil okeye giriş yap

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir