MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine güç kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden ait taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat yaratıcı kılgı günce yüzlerce saat dinlenerek ülke dulukünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından yapılarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde dar dışında yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak dar dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelime ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı evetğu bilinmiş olduğu yürekin kılgı ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren kılgı bayağı görülmeye porte. İnternet sitesi top hareketli uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma daha yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yavuz şekilde simgeleme edilmeye çalışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yavuz şekilde faydalanmaktadır. Zaten kılgı marketlerden bakmış olduğunız dakika uygulamanın benekının ve indirilme nispetının ne denli ali bulunduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında bayağı esaslı bir iş çıbayanp insanlara en yavuz şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir