Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, ılımlı ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınü dereceyle bitirmiştir. Hassaten Bilkent Üniversitesi İşletme Malumat Yönetimi kısmınde bile eğitim bilimi almıştır. Amerikan beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile kıstak eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir çıbanarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal zeval projeleri alanlarında biraşırı başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir diğeri bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak fariza fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Dolaysızörlüğü’nün nispetle hatta eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü gibi önemli pozisyonlarda fariza yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları süresince, Bilinçli Toyler sosyal zeval projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, kıraylerin eğitim bilimi ve kültür sahaındaki ihtiyaçlarını huzurlamaya müteveccih çallıkışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde yapılandırdığı Bilinçli Toyler hareketi ile Üniversite kıraylerinden, ortaokul öğrencilerine denli hacısı hocası bu yapılanmanın süresince bulunarak, faydalı kârlerde bulunmuşlardır. Kendisi hatta, Birleşmiş Milletler gibi önemli Uluslararası Kurumlarla da çallıkışmalar yapmış ve bu alandaki çallıkışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş adamıdır ve iş varlıkında da başarılı bir kariyere sahiptir. Hassaten farklı azamet ve kuruluşlarda reislik pozisyonlarında da etken olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal zeval ve pediatri sahaındaki çallıkışmalarını takat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal zeval projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş varlıkındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çallıkışmaları, kıraylerin eğitim bilimi ve kültür sahaındaki ihtiyaçlarını huzurlamaya yöneliktir. Ve bu çallıkışmaların sürdürülmesi kıraylerde örnek teşkil ederek vürutimi tetiklemektedir.

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir