hostingadresi.com: Hosting

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yek bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant hoşgörülüliği ve fiziki gücüne göre bir tomar skorda hosting barındırılabilir, nazire gelimi ortalama bir ev bark elektronik beyinından oluşturulacak bir sunucu 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve yüksek yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir tomar hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant hoşgörülüliği evet da trafik, eğer varsa yalıtım ücreti eğer talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşferment bağlamlı olarak sizin katlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çallıkışır durumda data centera doğrulama geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu özen sunulabilir, başından aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yek başkalık size ait bir sınır dahilinde bir den bir tomar hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını bağıt bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziki makinanın ortalama maliyetini ve buna bağlamlı olarak izole bant hoşgörülüliği ve yalıtım ücretini hatta ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Sanal Kiralık Takdimci
Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza fiziki bir sunucu üzerinden pınar paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız pınar CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir