Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS apareyı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün iz almış olduğundan, sigaraya benzemekle yan yana, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede kötü adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kadar yanma maslahatlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan eşhas muhtevain bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın soldurmak muhtevain sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en balaban tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışkatilklarını tahrif etmek ve insanoğluın daha az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets arz etmek muhtevain geleneksel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine uygun olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanmaı muhtevain mutasavvertır. Aygıt, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki tütün özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu prosedür, tütünün yanması adına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara bakarak daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın soldurmak muhtevain sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanmaı da yerel yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün haydi haydi heets kullanmaı dolayısıyla, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar başka tütün ürünleri kadar tabilık bünyecı olabileceği dair uyarılar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuşdolaşma. Temelı sıhhat örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır hastalıkları ve başka sıhhat problemlerine münasebet olabileceğinden bulut etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri de ağız kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla yan yana, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara bakarak daha az zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan eşhas muhtevain tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara bakarak daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına uygun şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sıhhat önerilerine uygun şekilde kullanmalıdırlar.

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir