Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün konum almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kadar yanma ustalıklemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan eşhas karınin bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yolmak karınin muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en heybetli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışkatilklarını takas etmek ve insanların daha azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek karınin anadan görme sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mutabık olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets tasarrufı karınin mutasavvertır. çeyiz, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamelat, tütünün yanması namına, buharlaşması yüz açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara bakarak daha azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yolmak karınin muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, tasarrufı da lokal yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakalı yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets tasarrufı yüz, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar diğer tütün ürünleri kadar bağımlılık gestaltcı olabileceği konusunda uyarılar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuşdolaşma. Temelı mizaç örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır emrazı ve diğer mizaç problemlerine illet olabileceğinden endişe etmektedirler. Antrparantez, tütün ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri de ağız dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara bakarak daha azca zararlı olduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini anadan görme sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan eşhas karınin yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara bakarak daha azca zararlı olduğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün tasarrufı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına mutabık şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve mizaç önerilerine mutabık şekilde kullanmalıdırlar.

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir