Göcek Yat Kiralama

Yat Kiralama
Yat isticar, yata atlamak isteyen fakat yat girmek istemeyen zevat aracılığıyla çok çoğunlukla yeğleme edilmektedir. Yat isticar işlemi her bugün hem meşakkatli hem bile rahat ve huzur bir tatil nakletmek için son kademe elzem bir konudur.
Yat isticar işlemi kuruluşlmadan önce kesinlikle bir tatil planlandığı konusunda bir rey sahibi olunmalıdır. Örneğin, takım halinde tatil kuruluşlacaksa ona bakılırsa teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, maksut tatile yakışır bir güzergah belirlenir veya gene kişilerin zevkine yakışır DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti kadar hizmetler belirlenir.
Türkiye için yat isticar etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı gitmek için 1960’lı yıllarda gelişmeye kellelamıştır.
Asıl olarak 5 çyeksan yat isticar yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat isticar
• Mürettebatsız yat isticar
• Küme halinde yat isticar
• Özel yat isticar
• Kabin isticar
Mürettebatlı yat isticar işlemi Türkiye için bayağı yeğleme edilen bir yöntemdir. Bu isticar yöntemi 2 anne kellelıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat isticar
– Bütün mürettebatla yat isticar
Mürettebatlı yat isticar Türkiye’bile en çok mai gezi için yeğleme edilmektedir. Ilenmeşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler mai turlar için kullanılmaktadır. Trol teknelerine hacet yeri ve kamaralar ve emniyet hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda kellelamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda olur. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 titrem kullanma suyu, kenef akarsu için tank ve her insanın rahatça sığabileceği huzur kamaları vardır.
2010’lu yıllarda yapılan bir muayene mai yolculuğun klübe gitme, otel tatili veya resort tatilinden çok daha bir araba yeğleme edildiğini ortaya koymuştur.
Göcek Yat Kiralama
Göcek yat isticar hizmeti, izmir’bile yaşayıp mai tuğra iştirak etmek isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. Cesim ve önde mevrut yat firmalarının sunduğu hizmetler sayesinde 20 senedir yaşamımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alaçatı, Kaş, Çeşme, Adrasan kadar tatil bölgelerinde tatil gitmek isteyenlerin bayağı çok yeğleme etmiş olduğu bir yoldur.
Hem fiyatlarının uçuk olmaması hem bile huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir tatil evetğundan karada tatile gitmekten çok daha bir araba yeğleme edilir.
Gökçe gezi gitmek için yat isticar işleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota konusunda kafasında soru işareti olan kişilerin, mai gezi hizmeti alacakları firmanın bu konuda mesul kişisiyle görüşüp bir karara sargılanması sağlanabilir.
Hatta bütçeye bakılırsa İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölüderya, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, tümsekli, gönyük yolundaki denizdeki koyların bir bir gezilerek çok enfes bir tatil yapabilir.
Bu erkân üzerinde hem son kademe yeni olan koylarda derya, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme vesileı elde edebilirsiniz hem bile vaziyet vaziyet karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Kiralama
Bodrum yat isticar firmaları Türkiye’bile en çok yeğleme edilen yat isticar firmalarıdır. Bodrum’da yat isticar bayağı sıktır çünkü yurtdışından mevrut seyyah skorsı bayağı fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğayla baş kellea konaklamak için bu yola bayağı bir araba kellevurur. Bu turistler sayesinde vatandaşlarımız da mai tur tuzakışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 yıl önce mai tur dendiğinde Bodrum’da da çok bir araba yeğleme edilmezdi fakat son 5 senelik vetirete imdi el âlem mai tuğra çıkmaya kelleladı.
Yat isticar hizmeti sunan firma arayışı karşılayıcı zevat her firmayla reymelidir ki verilen hizmetin kredili oluşu konusunda mutlak demılar oluşmaya kellelasın.
Özellikle Bodrum’dan kellelayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri kovuşturma edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti kuruluşlabilir. Bu erkân gidilirken görülecek koyların sert çoğunda belki 2000 sene sonra ilk nöbet bir insanın ayaklar bileğecek durumda olabilir. Her semt hem çok yeni hem aşırı katıksız güzellikler çitndırmaktadır.
Küme halinde iş veya sosyal hempalarla, bir başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler için inanılmaz rahat verici bir tatil yaşanabilir. Hassaten bu tatil kuruluşlırken kenarya çıktığınız yerlerde akşam karavaşüplerine, leziz derya ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek tatil sürenizde maksimum dörtköşe vakit geçirebilirsiniz.

göcek yat kiralama

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir