Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical için üretilen henüz ancak modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının adiya kaymasını hapsetmek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde nisa vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya esaslandı. Ayrıca unutulmaya suret tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri yıldızlı arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi payanda sağlamlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine çın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler cemiyet dansında çiftlere haremlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birokkalı erkek dergisinde nisa vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile önem almaya esasladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evveli bile başüstüneğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı başüstüneğu denli rafine olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyararlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü daha çok jartiyeri sessiz devam olarak satmanın yanı sıra birokkalı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birokkalı üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen takımı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak gittikçe liberalleşmeye çın giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla ait olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya mesafe gelmek için adidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse bile baz esaslıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları sessiz başına yahut bir partnerle her yaşfecir kişi tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına bakarak seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik vermek için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde gizli başüstüneğu için satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten sefa vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla durmak bazı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre kabul etmek, davranışlevselliği hakkında bilim edinmeden satın kabul etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek için önemli çaba kullanma etmelidirler. Ayrıca; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan alışdoneş henüz zorlamasız ve ak olmaya esasladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yazgıında yaşanmış olan sorunların tartışılması, hususşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı için ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin temelsizlığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. özge taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakarak cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, yazgıına canlılık vermek, henüz yararlı bir orgazm durmak yahut seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek için sex shoplardan alışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan verişi memnu olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını beklemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında önemli gelişmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum çın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri sessiz şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun sefa haritasını çıkarmakta oldukça çarpıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona bakarak hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en zorlamasız yolu. Ayrıca seks sırasında konuşmak çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli huzursuz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis suretüğünün penisinizi sıkarken havaikabul etmek için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek engel tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz yararlı seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yararlı bir seksin sonu kuvvetlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir