Bahçe Çiti Örnekleri Ve Tasarımları

Bahçe Teli, bahçenizi, arsanızı evet da kent bahçelerini emniyetli bir şekilde sınırlayan telgraf sistemidir. Alelumum galvanizli çelik tellerden oluşur ve bahçenin etrafına yerleştirilir. Bahçe telleri en önemli amacı asayiş katkısızlamaktır. Bahçenize giren çıkarken kontrol etmeden geçmenin engellenmesi bile sair bir ammaçtır.

Bahçe teli yeğleme edilirken uyanıklık edilmesi müstelzim birkaç önemli derece vardır. Öncelikle malzemenin kalitesi ve dayanıklılığı önemlidir. Bahçenin boyutuna nazaran muhik telleri yeğleme kılmak bile uyanıklık edilmesi müstelzim bir kriterdir. Hatta estetik görünüm bile bakış önünde bulundurulmalıdır. Bahçe telleri üste, hayvanların bahçeye girmesini kösteklemek, bitkilere muhatara vermesini önlemek ve çocukların bahçenin çevresinde gezinmelerini kösteklemek bâtınin bile kullanılabilir.

Bahçe Teli Seçenekleri

Fiyatları

Galvanizli Çelik Bahçe Teli

5-15 TL / metre

PVC Kaplı Bahçe Teli

10-25 TL / metre

Desenli Bahçe Teli

20-40 TL / metre

Bahçe Teli kurulumu bayağı kolaydır. Öncelikle teller bostan süresince uzanacak şekilde planlanmalıdır. Arkası sıra telgraf direkleri makul aralıklarla zemine monte edilmelidir. Bu işlem çok basitçe olmasa da birkaç koca birkaç saatte kurulumu tamamlayabilir. Bahçe telleri hizmetı dair da bayağı basittir. Bahçe süresince uzanmış teller yalnızca ahit ahit kontrol edilmelidir. Eğer bir telgraf kırılırsa evet da hasar görürse bileğişlemtirilmelidir.

Bahçe Teli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir bostan, bir habbe en kandırıcı kısmıdır. Bahçenizi çevreleyen bostan teli, bahçenizin tasavvurı bâtınin önemli bir ayrıntıdır. Bahçe teli, bahçenize hem estetik hem bile apotr bir katman katkısızlar. Bahçe teli seçerken uyanıklık edilmesi müstelzim temelı faktörler vardır. İlk olarak, https://www.telfence.com/ gibi bir web sitesinde bostan telleri karşı etüt yapın. İnternet, bostan teli seçerken en bol kaynaktır. Ancak, bostan teli seçerken uyanıklık edilmesi müstelzim faktörler şunlardır: gereç, renk, yükseklik, dayanıklılık.

Bahçe teli seçimi bâtınin kullanılan gereç önemlidir. Gereç ne kadar kaliteliyse, teli o kadar dayanıklı olacaktır. Çinko, PVC, çelik, kırmızıüminyum kadar malzemeler bostan teli üretiminde kullanılan malzemeler arasındadır. Bahçe telinin rengi bile önemlidir. Bahçenizdeki bitki ve çbâtınek renklerine uyum katkısızlamalıdır. Hatta, bostan telinin yüksekliği bile bahçenizin genel tasavvurıyla uyumlu olmalıdır.

  • Bahçe telinin dayanıklılığı da önemlidir. Ambiyans koşullarına, sıcaklıklara, rutubet oranlarına dayanabilecek bir bostan telini seçmelisiniz.
  • Bahçe teli kurulumu yapılması müstelzim bir işlemlemdir. Kurulum uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Kurulum sırasında bostan telinin muhik açıda ve muhik yükseklikte kurulması gerekmektedir.

Bahçe teli muhkem bir malzemeden yapılmış kabil, fakat hizmetı yapılmalıdır. Bahçe telinin necip ve emniyetli kalması bâtınin vacip denetlememların yapılması gerekmektedir. Bahçe telinde meydana gelen tahribatların hızlı bir şekilde onarılması gerekmektedir. Bakım yapılması, bostan telinin ömrünü uzatarak maddi açıdan tasarruf katkısızlar.

Gereç

Renk

Yükseklik

Metanet

Çinko

Beyaz zehir

2.5m

Yaklaşık

PVC

Kahverengi

2m

şiddetli

Çelik

Siyah

1.5m

Düşüt

Bahçenizi süsleyen bostan telinin renk, yükseklik, gereç ve dayanıklılık kadar faktörlere uyanıklık etmelisiniz. Bahçe telinin hizmetı bir zamanlar yapılmalıdır. Ihmal etmeyin, bostan teliniz bahçenizi korumanın üstı gün bir habbe güvenilirliği kadar önemlidir.

Çit Teli Nedir?

Çit teli, bostan, toprak, efsanevi barınağı veya öteki alanların çevresini çevirmek bâtınin kullanılan bir yapı malzemesidir. Emniyetliği uydurmak, destursuz methalleri önlemek veya hayvanların ürediği sahaı sınırlamak bâtınin çit telleri kullanılabilir.

Çit telleri, çeşitli malzemelerden yapılabilecek çok yönlü yapılardır. Bu telleri seçerken kullanışlılığı, uzun ömürlülüğü ve malzemenin kalitesini bakış önünde bulundurmak önemlidir. En iyisini seçmek bâtınin https://www.telfence.com/ adresinden saye kırmızıınabilir.

Çit telleri, evcil hayvanlara veya öteki hayvanlara muhatara vermeden bahçenizi veya arazinizi korumaya yardımcı kabil. Ancak, çit tellerinin uzun süre tasarrufı onların hizmetını gerektirir. Çit tellerini korumanın biraşırı yolu vardır bu nedenle bu tellerin uzun ömürlü olmasını uydurmak bâtınin hizmetı boşlama edilmemelidir.

Çit Teli Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çit teli bir bostan, toprak veya insanoğluın girmesine icazet verilmeyen bir sahaın sınırlarını sınırlamak bâtınin kullanılan bir bariyer malzemesidir. Hatta özellikle hayvanların gönül girmesini yasaklayıcı bir özelliği vardır. Pekâlâ çit teli seçimi ne yapılır? İşte, çit teli seçerken uyanıklık edilmesi müstelzim temelı unsurlar:

  • Kalite: Birinci sınıf çit telleri elan uzun ömürlüdür ve elan dayanıklıdır. İyi bir gereç seçmek, ilerideki maliyetlerinizi azaltacaktır.
  • Kamet: Çit teli boyu, çitinizin yüksekliğine ilgilı olarak seçilmelidir. Bu kabile, çiti istediğiniz şekilde yükseltmenize olanak katkısızlar.
  • Gereç: Çit teli farklı malzemelerden yapılabilir. Galvanizli çelik, kırmızıüminyum ve vinil / PVC çit telleri en pıtrak kullanılan malzemelerdir. Galvanizli çelik, dayanıklıdır ve uzun yıllar dayanabilir. Kırmızıüminyum, çelik kadar dayanıklıdır fakat elan hafiftir. Vinil / PVC malzemeleri ise elan sıkıntısız ve tasavvur açısından elan zariftir.

Eğer çit teli seçerken fevkdaki faktörlere uyanıklık ederseniz, istediğiniz amaca iyi bir ürünü seçebilirsiniz. İnternet üzerinden biraşırı çit teli vandözsı bulunuyor. https://www.telfence.com/sizin bâtınin en iyi çit teli seçimi dair size yardımcı sarhoş olmak bâtınin vacip bütün detayları sunabilir.

panel çit
çit teli
bahçe teli
bahçe çiti

Article By :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir